► Alternatyvios lažybų bendrovių nuorodos
► Veidrodiniai lažybų puslapiai
► Naujausios alternatyvios nuorodos
► Kiekvieną mėnesį atnaujinamos nuorodos
► Alternatyvios nuorodos bendrovėms
Anti Censorship
/ Straipsniai

Lažybų faktai ir mitaiReikėtų prisiminti laikus, kai vien idėja apie lažybas ir jų vystymąsi  privertė ne vieną  žmogų jaustis nepatogiai. Tai gali jus nustebinti, priklausomai nuo jūsų amžiaus, bet iš tikrųjų tai nebuvo taip seniai. Žmonės anksčiau sporto lažybas asocijuodavosi  su neigiama patirtimi, o tuos, kurie lažindavosi dėl sporto, iš esmės laikydavo bukrapočiais.

Laimei, bėgant metams bendras požiūris į sporto lažybas labai pasikeitė. Aišku, vis dar yra žmonių, kurie mano, kad sporto lažybos yra netinkama veikla, kurios reikėtų vengti, tačiau dabar priešingai nusiteikusių yra mažuma palyginus su ankstesniais laikais. Sporto lažybos pagaliau pradedamos laikyti socialiai priimtina pramoga, tačiau ja užsiimant reikėtų elgtis atsakingai.

Vienas šio požiūrio pasikeitimo rezultatų yra tas, kad apie sporto lažybas kalbama daug daugiau. Žmonės gali laisvai apie tai diskutuoti, nesijaudindami, kad bus teisiami. Tai reiškia, kad yra daug daugiau prieinamos informacijos šia tema, kurios dėka žmonės yra daugiau edukuojami nei agituojami yra daugybė edukuojančių internetinių svetainių, skirtų sporto lažyboms, ir net pagrindinėse sporto vietose plačiai aprašoma sporto lažybų esmė.

Galima pasidžiaugti, kad po to kai lažybos tapo populiarios, o požiūris į jas tapo labiau teigiamas, nei neigiamas atsirado ir daug lengvai prieinamos informacijos apie pačias lažybas iš esmės ir apie jų procesus. Vis dėlto yra ir nedidelis trūkumas - daugybė informacijos, kuri ten yra, nėra visiškai tiksli ir kokybiška.

Manoma, kad prieš pradedant užsiimti lažybomis, svarbu žinoti sporto lažybų tiesą. Yra keletas faktų, kuriuos turėtumėte žinoti, ir keletas mitų, kuriais neturėtumėte tikėti. Šiame straipsnyje yra išskiriami faktai iš gražiai lažybų tema aprašomų tekstų, kad tiksliai žinotumėte, kas tai per veikla šių dienų pasaulyje, ir kaip teisingai, bei atsakingai ja užsiimti.

Sporto lažybos „nesukelia priklausomybės“

Kiekvienas žmogus gali tapti priklausomas nuo sporto lažybų. Nesuklyskite manydami, kad tam turite atsparumą, nes nei vienas iš mūsų neturi visiško atsparumo bet kokios priklausomybės įgyjimui. Nesvarbu, koks protingas ir socialiai atsakingas žmogus mano esantis. Pernelyg lengva prarasti kontrolę ne tik sporto lažybų srityje, bet ir bet kokioje kitoje lažybų srityje ar formoje.

Nesupraskite klaidingai, šio straipsnio pastraipos esmė nėra skatinti Jus nelošti, šios pastraipos esmė suprasti sporto lažybų rizikas, atsakomybes, ir savęs bei aplinkinių edukavimo svarbą šia tema. Jei turite į priklausomybes linkusią asmenybę arba neturite daug savikontrolės, turėtumėte gerai pagalvoti, ar tai bus tinkamas ir teisingas užsiėmimas Jums.

Jei vis dėlto nuspręsite pradėti lažintis už sportą, būtinai nusistatykite tikslų ir Jums prieinamą biudžetą – tiek, kiek galite sau leisti išleisti. Ir svarbiausia stengtis išlikti numatyto biudžeto ribose, kad ir kas nutiktų. Rekomenduojama niekada nedalyvauti lažybų veikloje skiriant šiam užsiėmimui tokias pinigų sumas, kurių negalite sau leisti prarasti.

Pradėti yra lengva

Štai teigiamas faktas - sporto lažybų pagrindai yra labai paprasti, aiškūs ir konkretūs, tad nėra nieko daug, ką reikėtų išmokti. Taigi pradėti užsiimti lažybų sportu išties gali būti lengva, reikia atlikti tik penkis žingsnius:
  • Nusistatyti biudžetą.
  • Nuspręsti, už ką statyti.
  • Prisijungti prie lažybų svetainės.
  • Identifikuoti galimus šansus.
  • Pasidomėti apie paprastus statymus ir pradėti nuo jų.


Didelis šansas, kad Jums nepavyks iš karto, arba greitai laimėti

Nors lengva pradėti nuo sportinių lažybų, laimėti pinigus nėra taip lengva, kaip yra manoma.  Reikia suprasti, ir priimti tą faktą, kad dažnai daugiau šansų, kad Jūs pralaimėsite, nei laimėsite. Galite laimėti keletą savo statymų, bet kartu ir neišvengiamai prarasite dalį savo pinigų. Štai kodėl taip svarbu nustatyti Jums prieinamą biudžetą, kurio dalies nebūtų gaila prarasti.

Jei tikitės užsidirbti lengvų pinigų, tiesiog nusivilsite. Lažybų bukmekerius sunku įveikti, net jei ir daug žinote apie sportą, kuriame lažinatės. Nedaugeliui žmonių pavyksta laimėti iškart.

Milijonai žmonių visame pasaulyje reguliariai lažinasi už sportą. Dauguma jų pralaimi, tad kodėl, jūsų manymu, jie toliau leidžia savo pinigus? Taip yra todėl, kad vieniems iš jų patinka pats lažybų procesas, kiti jau yra nuo to priklausomi, dar vieni turi nesibaigiančias viltis laimėti ir nuolat gali sau leisti skirti tam tikras pinigų sumas lažyboms.

Sporto lažybos yra labai įdomus ir įtraukiantis užsiėmimas, ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl šis užsiėmimas toks populiarus. Tai lyg viena iš laisvalaikio „pramogų“ formų dar vadinama ir “sportu”, o pinigų praradimas lažyboms yra tiesiog tos „pramogos“ kaina. Nors šis užsiėmimas gali kelti abejonės, bet galimybė iš tikrųjų laimėti šiek tiek pinigų, yra šių dienų visuomenėje itin patrauklus  užsiėmimas.

„Sporto lažybos yra viskas apie sėkmę“

Pastarasis sakinys yra girdimas dažnai. Tai netiesa. Žaidimas loterijų sferoje yra glaudžiai susijęs su sėkme, taip pat pat kaip ir žaidimas lošimo automatais, rulete ar bet kokiu kitu kazino žaidimu. Tačiau lažybos už sportą neįeina į tą pačią kategoriją.

Niekada nepaneigsime to fakto, kad laimėjimo sudedamoji dalis yra sėkmė, nes kartais galite laimėti lažybas, kurias laimėti atrodo visai nusipelnėte, o kartais prarasite viską, ką statėte lažybose, nors dėjote į jas ir į laimėjimą jose didžiules pastangas. Tačiau vis dėlto mes patys kontroliuojame savo likimą. Mūsų pačių priimti sprendimai turės didžiulę įtaką tam, ar laimėsime, ar pralaimėsime.

Kai kurie teigia, kad yra laimima tiek, kiek tave lydi sėkmė. Iš tiesų sėkmingi sporto lažintojai yra sėkmingi ne dėl sėkmės, o dėl tinkamo, teisingo, atsakingo požiūrio į lažybas, bei gebėjimo tikslingai strateguoti savo veiksmus lažybų platformoje. Svarbu yra nustatyti vertę lažybų rinkose ir daug laiko skirti jų tyrimams, bei analizei. Profesionalūs lažybų dalyviai uždirba savo sėkmę, skirdami valandas, o ne minutes lažyboms.

Vis dėlto yra ir kita pusė. Nebūkite per greitas, kad kaltintumėte sėkmę, kai nepavyksta pasiekti Jūsų išsikeltų laimėjimo siekių. Nors dažnai lažybose galima patirti nesėkmingą pralaimėjimų seriją, tai tęsiasi ne visada. Kartais jūsų nuostoliai bus tiesioginis padarytų klaidų lažybose rezultatas. Kaltindami savo pralaimėjimų seriją dėl sėkmės stokos - nesėkmės neišsispręs, todėl įsitikinkite, kad esate sąžiningas sau. Analizuokite, ką darote, atraskite ką padarėte blogai, ir prireikus atlikite koregavimus.

Jūs turite būti „matematikos genijus“

Lažinantis sporto sferoje tenka susidurti daug matematikos. Skaičiai yra visur ir jie yra svarbūs. Suprasti, kaip manipuliuoti skaičiais, jums iš esmės padės.

Ar vis dėlto reikia būti matematikos genijumi, kad pavyktų? Ne. Tai visiškas mitas, kuris kartojasi labai dažnai, bet vis dėlto yra tiesiog paprastas mitas. Yra nemažai žmonių, kurie iš sporto lažybų uždirba deramą pinigų sumą, nepaisant to, kad turi ne itin daug žinių matematikos lauke.

Lažindamiesi už sportą turėsite atlikti tik keletą skaičiavimų. Negalima visiškai nuo to išsisukti. Vis dėlto dauguma šių skaičiavimų yra gana paprasti ir palyginti lengvai atliekami. Taigi visiškai nereikia jaudintis, jei matematika nėra jūsų stiprioji pusė. Tai jokiu būdu nenulems jūsų sėkmės lažybose galimybių.  
Kaip atsidaryti paskyrą lažybų bendrovėje
► Būti pilnamečiu
► Turėti veikiantį el. paštą
► Turėti galiojančius asmens dokumentus
► Turėti veikiančią mokėjimo sistemą

► Išsirinkite norimą lažybų bendrovę/alternatyvų bendrovės puslapį
► Įsitikinkite jog Lietuviai priimami lošimams
► Užpildykite registracijos formą
► Atlikite savo pirmąją įmoką
► Sėkmės!
Lietuviškos bendrovės, el. piniginės