► Alternatyvios lažybų bendrovių nuorodos
► Veidrodiniai lažybų puslapiai
► Naujausios alternatyvios nuorodos
► Kiekvieną mėnesį atnaujinamos nuorodos
► Alternatyvios nuorodos bendrovėms
Anti Censorship

bwin

Apie bendrovę
Bwin (ankščiau žinoma kaip betandwin) buvo įkurta Gibraltare 1999 metais. Bwin išskirtinai orientuojasi į Europos šalių gyventojus ir paskutiniais duomenimis yra didžiausia bendrovė Europoje.

Bwin pagalbos skiltis yra pakankamai detali ir apžvelgia daugumą temų, kurios yra puikiai paaiškintos. Jei vis dėl to nerasite atsakymo šioje pagalbos skiltyje, tuomet Jums padės Bwin pagalbos skyrius. Puslapis palaikomas daugeliu pagrindinių kalbų, kurių pagrindinės iš Europos šalių.

Pinigų persivedimas
Pinigų pervedimas paprastas, kadangi Bwin naudoja visus pagrindinius pervedimo būdus, kurių greičiausias - kreditinė kortelė. Taip pat plačiai paplitęs moneybookers (į kurį galima persivesti pervedant pinigus į Ūkio banką. Žiūrėti deposit skiltyje). Minimali pervedama suma - €10

Bwin statymus galite atlikti su minimalia €0.50 suma. Leidžiama lažintis daugiau nei 60 skirtingų sporto šakų, tokių kaip arklių lenktynės, formulė 1, tenisas, krepšinis, futbolas ir t.t. Europos rinka bei lygos puikiai pateikiamos ir lošėjams yra pataikaujama lošiant gyvai, nes pateikiami rezultatai ir pakankamai plati LIVE pasiūla. Futbolo varžybos yra praktiškai visos, nes leidžiama lažintis net ir “egzotinėse” lygose.

Pokeris
Bwin priklauso OnGame pokerio tinklui, kuris yra vienas didžiausių pasaulyje, todėl visada galima rasti su kuo palošti prie įvairaus lygio stalų. 2009m. birželio mėnesį Bwin atnaujino savo pokerio programą, kuri ilgą laiką nebuvo atnaujinta, su naujomis papildomomis galimybėmis.

Premijos
Prisijungdami prie Bwin Jūs gaunate 100 Lt vertės premiją. Norėdami gauti premiją Jums tereikia užsiregistruoti Bwin. Po to reikia per 10 dienų persivesti pinigų į sąskaitą ir per 24 valandas po persivedimo gausite šią premiją.
Bwin reguliariai siūlo reklaminių premijų (viena iš jų gimtadienio premijų), kurie yra pateikiami internetiniame Bwin puslapyje arba informuojama paštu (jei užsiprenumeravote).
Pokeriui siūloma premija yra iki $200 ir kazino žaidimams net iki 250 Eurų.

Registruotis į Bwin

INSTRUKCIJA KAIP PERSIVESTI PINIGUS Į BWIN
Kaip atsidaryti paskyrą lažybų bendrovėje
► Būti pilnamečiu
► Turėti veikiantį el. paštą
► Turėti galiojančius asmens dokumentus
► Turėti veikiančią mokėjimo sistemą

► Išsirinkite norimą lažybų bendrovę/alternatyvų bendrovės puslapį
► Įsitikinkite jog Lietuviai priimami lošimams
► Užpildykite registracijos formą
► Atlikite savo pirmąją įmoką
► Sėkmės!
Lietuviškos bendrovės, el. piniginės